Haber Eser
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar Saat 09:27 Ay-Chiron kavuşumu, ruhsal anlamda rahatlık, kendimizle iç temasımız, benliğimizle yeniden bütünleşmemiz anlamında kıymetli olduğunu vurguluyor. Çeşitli teknikler öğrenebilir, uygulayabilir, kendimize özen gösterebiliriz. Bunların tümü rahatlatıcıdır.

Saat 13:19-17:11 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Soyut çalışmalar, sanatsal uğraşılar, mistik faaliyetler, ritüeller için gayet uygundur. İnsanların bizi yargılamalarından hoşlanmayız. Kendinizle barışık olmak isteriz. Bu saatler arasında bazı meseleler duygusal olarak sizi zorlandığında şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil.

Saat 17:11 Ay-Koç burcu geçişi, tüm ağırlıkları ortadan kaldırır. Sizi her anlamda, her konuda ve alanda teşvik edicidir. Duygularınızı ateşlendirir, aklınıza geleni hiç bekletmeden yapmanızı sağlar. Kimseye hesap vermek zorunda hissetmezsiniz kendinizi. Sizin için haklı çıkmak son derece önemlidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz.

Saat 19:44 Mars-Neptün görünümü maddi kazanç ve birikimlerin değerlendirilmesi, yatırım konularında düşünülmesini sağlıyor. Karşınıza yeni bir fırsat çıksa da, bir durup bakmakta yarar var. Venüs geri hareketini unutmayalım.

Saat 22:59 Ay-Venüs kavuşumu, duygularınızı ateşli bir şekilde dışa sunduğunuzu gösteriyor. Kafanızın içini kurcalayan bazı durumlar olsa da, sizin için arzularınızın doyuma ulaşması son derece önemlidir.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA