Haber Eser
Yazarlar
Haber Eser TÜM YAZILARI
Meclis değil sanki boks ringi, tekme ve tokatların havada uçuşmasına alışmıştık ta belki de meclis tarihinde bir ilk bir vekil bir diğer vekili ısırdı...
HaberEser.Com TÜM YAZILARI
Celal Kılıçdaroğlu ağabeyi Kemal Kılıçdaroğluna veryansın. Ben derim ki sana, bir hain olarak CHP'nin başında olacağına, bir deli olarak bu milletin hizmetkarı ol! ADAM OL!
Kafein günlük hayatımızın bir çok yerinde kullanılan bir madde halini aldı. Kafein bağımlılık yaratacak seviyelere kadar çıkabiliyor. Kafein sık sık tükettiğimiz kahvede, sigarada, kolada bol miktarda bulunur. Peki bu kafein vücudumuza nasıl bir etki gösteriyor. Kafein sağlıklı mı yoksa zararlı mı ? Haberimizde bu soruya cevap arayacağız. Kafein sağlıklı ise, ne gibi yararları var sağlıksız ise ne gibi zararları var hep beraber inceleyeceğiz. Gün içerisinde kullanılan kafein miktarını azaltmalı mıyız yoksa artırmalı gelin hep beraber inceleyelim.
Kadir Kurtay TÜM YAZILARI
E-5 Kara yolu Ok meydanı metrobüs durağı üst geçidinde sevgilisinden ayrıldığı için intihara kalkışan genç, ailesi yanına gelmeye çalıştığı sırada bir anlık dalgınlık neticesinde polis tarafından kurtarıldı.
Özlem Kurt TÜM YAZILARI
Trump 'un Ortadoğu adına söylemleri ve Anayasa referandumu değerlendiren Erdoğan gazetecilerin sorularını yanıtladı..
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA