Haber Eser
Yazarlar
Haber Eser TÜM YAZILARI
Yine kar yağışı geliyor; kar yağışı olacak bölgelerimiz nereleri. Oldukça sert ve çetin bir kış yaşıyoruz. İki hafta önce tüm ülke genelinde yoğun kar yağışı yaşanmış ve kar dolayısı ile ulaşımda sorunlar...
HaberEser.Com TÜM YAZILARI
(Dikkatinizi düşürmeden okuyun lütfen) Bu referandum, şu sebepten dolayı çok önemlidir: Halk Desteğine ihtiyaç olduğu için.
Kafein günlük hayatımızın bir çok yerinde kullanılan bir madde halini aldı. Kafein bağımlılık yaratacak seviyelere kadar çıkabiliyor. Kafein sık sık tükettiğimiz kahvede, sigarada, kolada bol miktarda bulunur. Peki bu kafein vücudumuza nasıl bir etki gösteriyor. Kafein sağlıklı mı yoksa zararlı mı ? Haberimizde bu soruya cevap arayacağız. Kafein sağlıklı ise, ne gibi yararları var sağlıksız ise ne gibi zararları var hep beraber inceleyeceğiz. Gün içerisinde kullanılan kafein miktarını azaltmalı mıyız yoksa artırmalı gelin hep beraber inceleyelim.
Kadir Kurtay TÜM YAZILARI
Zeytinyağından 3 kat daha fazla E vitamini içeren argan yağı, sadece Fas’ın güneybatısında yetişen, Argania Spinosa’nın meyvesinin çekirdeklerinden elde edilir. “Sıvı Altın” olarak da nitelenen argan yağının pahalı oluşunun nedeni üretiminin son derece zahmetli olmasıdır.
Özlem Kurt TÜM YAZILARI
ABD Basını ile Trump arasında yaşanan gerginlik. Beyaz saray'da yaşanan gerginlik CNN haber kanalı, "Bu Trump yönetimindeki Beyaz Saray'ın kabul edilmez bir adımıdır. Anlaşılıyor ki, hoşlarına gitmeyen gerçekleri haber yaptığınızda bu karşılığı veriyorlar. Biz ne olursa olsun haber yapmaya devam edeceğiz" açıklamasını yaptı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA